Інтер'єр вітальні
Дизайн інтер'єру будь-якої кімнати в квартирі має бути орієнтованим на цільове призначення цієї кімнати і враховувати індивідуальні особливості людини, що проводить в ній багато часу. Тільки в цьому випадку облаштування квартири дасть Вам і членам Вашої сім'ї відчуття комфорту, гармонії і абсолютної безпеки. Поради допоможуть Вам не зробити великих помилок при створенні інтер'єру Вашої квартири.
Інтер'єр вітальні
Вітальня - це візитна картка нашого дому. Найдоступніша для інших людей, ця кімната, в той же час, є місцем загальних зборів сім'ї. Хороший інтер'єр вітальні втілює в собі як відкритість світу, так і зв'язок між усіма членами сім'ї. Всього сто років тому, вітальня в будинку грала роль урочистого і показового приміщення. Бездоганна чистота і багате убрання були обов'язковими атрибутами цієї частини квартири. Сучасна вітальня це швидше місце сімейного відпочинку і гостинності. Замість того, щоб демонструвати людям, що приходять в будинок, спроможність хазяїв, сьогодні вітальня повинна притягати і розташовувати гостей до комфортного і цікавого проведення часу. Облаштовуючи вітальню, треба виходити з її розміру і Вашого способу життя.
Якщо у Вас маленька вітальня: - виберіть один з простих стилів, не використовуючи великої кількості предметів; - використовуйте малогабаритні і такі що трансформуються меблі; - вибирайте світлі тони для декору стін, підлоги і оббивки меблів.
Якщо Ваша вітальня средньогабаритна (20-25 кв.м.) або велика (більше 25 кв.м.), в ній Ви вже можете створити традиційну вітальню, що припускає наявність двох зон : м'якої зони відпочинку і зони для святкового столу. Пам'ятаєте при цьому: великий простір не терпить дешевих матеріалів речей, перетворюючись на незатишний склад, де великі розміри втрачають свою перевагу. Що важливо при оформленні традиційної вітальні?
- Вітальня - для Вас і Ваших гостей. Орієнтуйтесь у виборі стилю і кольору на Ваш смак.
- Обов'язково проведіть підготовчі будівельні роботи (вирівнювання стін, підлоги, стелі і т.д.). Самі хороші обробні матеріали не матимуть вигляду без такої підготовки і це зіпсує враження від вітальні.
- Ретельно вибирайте обробку стін, це значною мірою визначатиме атмосферу вітальні.
- Продумайте освітленість вітальні, що припускає м'яке, розсіяне світло в зоні відпочинку і урочисте світло в зоні розташування обідньої групи (столу і стільців).
- Вибирайте відповідні штори на вікна, враховуючи наступне зауваження: чим менший розмір вітальні, тим менше повинно бути деталей в оформленні вікон. Достаток деталей перевантажує інтер'єр, кімната сприймається меншою за розміром.
- Уважно відбирайте предмети декору; їх якість і кількість мають бути такими, щоб створити настрій вітальні, але не створити враження засміченості дрібничками.
Інтер'єри кімнат в квартирі можуть бути виконані в схожих або дуже різних стилях. Головне, щоб, в результаті, уся квартира створювала у її мешканців і гостей враження цілісності і затишку.