Регулярний догляд за меблями з оббивкою з флоку
Необхідно систематично влаштовувати м'яким меблям м'яке сухе прибирання.
На користь підійде обробка елементів меблів пилососом, акуратне чищення за допомогою губки або м'якої щітки і своєчасне видалення будь-якої речовини, здатної викликати утворення плями. Такий підхід запобігає появі плям і забруднень на оббивці.
Диванну флокову поверхню слід витирати чистою вовняною ганчірочкою, змоченою в теплому розчині будь-якого синтетичного миючого засобу (пропорція - 1 ч. ложка на 1 л води).
Прати вироби з флока не рекомендується, а хімчистка заборонена. Прати знімний чохол оббивки з флока можна в теплій воді з використанням мила або порошку з пом'якшувачами води, освіжувачами кольору і антибактеріальними реагентами. Сушити їх рекомендується в затемнених прохолодних місцях з хорошою циркуляцією повітря.
Як чистити диван з флоковою оббивкою Якщо ваш диван з оббивкою з флока забруднився, не поспішайте терти його щіткою або прати пляму порошком або чистячим засобом.
Плями, що з'являються на меблевій оббивці в результаті необережного поводження, поділяються на 3 типи: рідинні, жирові і змішані.
Рідинні плями Плями від білого вина, соку можна видалити чистою водою і губкою. Для видалення плям від чаю, кави або шоколаду скористайтесь піною нейтрального миючого засобу.
Жирні плями Якщо на поверхню вашого дивана потрапило щось жирне і утворилася свіжа пляма, треба обробити його невеликою кількістю міцної піни з води і м'якого мила, почекати 2-3 хвилини і стерти пляму круговими рухами м'якої губки. Далі слід ретельно висушити поверхню дивана і розчесати ворс в потрібному напрямі.
Якщо пляма не зовсім свіжіша, доведеться скористатися розбавленим з водою делікатним розчинником для видалення плям з тканин - гліцерином.
Змішані плями Плями від кулькової ручки або помади можна легко видалити за допомогою нанесеного на губку 10-процентного спиртового розчину і теплої води.
Якщо на поверхні дивана утворилася пляма від морозива, промокніть його паперовою серветкою, а залишки видалите змоченою в мильному розчині м'якою губкою.
Плями від жувальної гумки нескладно видалити за допомогою низьких температур - треба помістити на забруднену поверхню чисту бавовняну тканину з льодом. Жуйка замерзне, розсиплеться, відійде від поверхні, а ви зберете крихти.
Що не можна робити з оббивкою з флоку:
- Вибілювати тканину;
- Проводити хімічне чищення;
- Віддирати або грубо відскоблювати давнішні плями на тканині;
- Прати у видбілювачі, що містить хлор;
- Сушити під прямими променями сонця;
- Віджимати тканину.